Bar Krab zamyka się po 41 latach!

Przykre wiadomości dotarły dzisiaj dla wszystkich fanów klasycznych miejsc wrocławskiej gastronomii. Właściciele legendarnego Baru Krab poinformowali za pomocą profilu na Facebooku, że 23 grudnia 2019 roku zamykają działający od 41 lat bar rybny. 

To już 41 lat jak smażymy dla Was najlepsze ryby we Wrocławiu! Niestety, każdy kiedyś musi odpocząć i tym razem przyszedł czas na nas. Dzień 23/12/19 będzie ostatnim dniem działania Baru Krab. Nie, nie ostatnim w tym roku, ale w ogóle.
Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom, a w szczególności tym, którzy byli z nami od lat. To dzięki Wam i dla Was działaliśmy z pasją i przyjemnością. Dla nas to była niesamowita przygoda. Kilka pokoleń Wrocławian „wychowało się” się na naszych rybach. Będzie nam Was brakowało. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY.

Bar Krab wyspecjalizował się przez lata w podawaniu prostych potraw z ryb w stylu nadmorskich smażalni, stając się najbardziej popularnym miejscem w mieście, gdzie można zjeść ryby. To kolejne miejsce po znajdującej się nieopodal Plackarni, które po wielu latach działania znika z mapy wrocławskiej gastronomii.

Gdzie: Sokolnicza 7

Kiedy: grudzień 2019

Facebook: Bar Krab

Relacje w mediach i na blogach:

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Pin It on Pinterest