Wroclove Food to najbardziej przejrzysty przewodnik po wrocławskiej gastronomii. Piszę o jedzeniu we Wrocławiu, nowych i zamykanych restauracjach oraz wszystkich wydarzeniach kulinarnych w stolicy Dolnego Śląska. Chcąc być na bieżąco i wiedzieć co, gdzie i kiedy, dokąd zabrać żonę na randkę, pracowników na wspólny obiad, a dziecko na lody, Wroclove Food stanowi Twoje miejsce w sieci.

W zamierzeniu ma to być serwis informujący Was o wszystkim co dzieje się wokół wrocławskich restauracji, barów i food trucków, ogólnie pojętej sceny gastronomicznej. Zbieram wszystkie informacje w jednym miejscu, staram się być na bieżąco, odszukiwać najlepsze smaczki tutejszego rynku – nowe menu, karty sezonowe, festiwale, najlepsze restauracje.

Kim jestem?

Od niemal trzech lat prowadzę największy wrocławski blog restauracyjny Wrocławskie Podróże Kulinarne, na którym opisuję przeróżne miejsca – od barów mlecznych po restauracje fine dining, wcielając się w rolę przewodnika, podpowiadającego gdzie warto jeść, a które miejsca omijać szerokim łukiem.

Pin It on Pinterest