Książki

Misa Mocy. Przewodnik po kuchni zmieniającej świat – Ewa Ługowska

Misa Mocy. Przewodnik po kuchni zmieniającej świat – Ewa Ługowska

Nasze decyzje mają realny wpływ na przyszłość naszego świata dla kolejnych pokoleń. Choć naukowcy alarmują o negatywnych prognozach, nie musimy wprowadzać wielkich zmian, aby coś zmienić. Zacznij od siebie, zaczynając od zmian w swojej kuchni. Książka Ewy Ługowskiej udowadnia, że zmiana diety może nie tylko pomóc naszej planecie, ale także pozytywnie wpłynąć na nasz budżet, bez wielkich wydatków finansowych i czasowych.

Misa mocy

Misa Mocy: Przewodnik dla świadomej kuchni” to publikacja, która pokazuje, jakie produkty warto włączyć do swojego codziennego jadłospisu i jak je kupować, by nie marnować żadnych produktów. Pełna przydatnych wskazówek dotyczących planowania zakupów i kreatywnego wykorzystywania resztek z lodówki, ta książka pomoże Ci zakończyć z marnowaniem jedzenia. Znajdziesz tu także propozycje ekologicznych zamienników i dowiesz się, jak przyrządzić pyszne dania, takie jak burger z buraka czy chrupiące frytki.

Rezygnacja z mięsa i nabiału może być trudna, ale w poradniku Ewy Ługowskiej znajdziesz ponad 70 przepisów na zdrowe i smaczne dania oparte na sezonowych warzywach i owocach oraz nieprzetworzonych produktach. W swoich wyborach żywieniowych wpływasz na to, co jest dostępne na półkach sklepowych. Zmiana diety może pomóc w ochronie zasobów naturalnych i zmniejszeniu skali zanieczyszczeń. Pozytywnie wpłyń na swoje zdrowie i środowisko, jedząc jednocześnie smaczne potrawy!

Udostępnij