Książki

Smak miłości – Agnieszka Maciąg

Smak miłości – Agnieszka Maciąg

Jeśli gotowanie to Twoja pasja lub chcesz, aby stało się taką pasją, książki Agnieszki Maciąg są idealne dla Ciebie. Ta kobieta pełna uroku i sukcesu pomoże Ci odkryć świat kulinarny i nauczyć się gotować domowe, smakowite potrawy. Wierzysz, że do miłości i szczęścia prowadzi przez żołądek? Agnieszka Maciąg jest właśnie dla Ciebie!

O smaku miłości

Autorka zdobyła swoje umiejętności w kuchni dzięki wprowadzeniu przez członków rodziny oraz znajomych. Gotowanie dla niej jest połączeniem miłości i smaku życia, a jej głównym celem jest dostarczanie swoim bliskim niezapomnianych doznań kulinarnych. W kuchni tej wybitnej modelki nie ma miejsca na przypadkowe dania i nieznane smaki. Miłość i pasja do gotowania są odzwierciedlane w każdym daniu, które jest wyjątkowe, smakowite i po prostu najlepsze.

Agnieszka Maciąg ukończyła Liceum Plastyczne w Supraślu i studiowała dziennikarstwo i kulturoznawstwo w Warszawie. W latach 90-tych zrobiła karierę jako modelka, pracując dla znanych projektantów, takich jak Karl Lagerfeld, Nino Cerruti, Laura Biagiotti i innych. Jest uważana za piękną kobietę o nieprzemijającej urodzie. W czasie szczytu swojej kariery urodziła dziecko, ale po pewnym czasie powróciła na wybieg. W 1996 roku zakończyła swoją międzynarodową karierę, ale nadal pracowała jako modelka w Polsce. Wydała płytę „Marakesz 5:30” i występowała w teledyskach zespołu „De Mono”.

Udostępnij