Di Cafe Deli szykuje ostatni serwis w Sky Tower – 24. listopada

Jedna z najpopularniejszych, a na pewno najbardziej rozpoznawalna i lubiana z wrocławskich śniadaniowni – Di Cafe Deli, wyprowadza się po niemal sześciu latach działalności z najwyższego wrocławskiego budynku. Jak poinformowali właściciele na Facebooku, Di Cafe nie znika, a przenosi się do innej lokalizacji – najprawdopodobniej będzie to ulica Odrzańska. Powodem jest przedłużająca się przebudowa Sky Towera, w którym plany zagospodarowania przestrzeni gastronomicznym food courtem spełzły na niczym.

Di Cafe Deli w Sky Tower będzie otwarte do 24 listopada, kiedy to:

po raz ostatni wydamy tam dla Was śniadania. Tego dnia przywitają Was te same dwie dziewczyny, które 6 lat wcześniej witały pierwszych Gości. I najlepsza ekipa na świecie. Mamy nadzieję, że wpadniecie spędzić ten dzień razem z nami.

Di Cafe Deli jako pierwsze miejsce we Wrocławiu tak mocno postawiło na śniadaniowy charakter, dzięki czemu – do pary z jakością, dość szybko zyskało sobie stałe grono wiernych fanów, regularnie odwiedzających lokal. Motywem wyróżniającym Di od pozostałych miejsc było postawienie od początku na samodzielnie wypiekane pieczywo oraz nowatorskie podejście do śniadań – niewielkie Dinettki oraz poranne potrawy serwowane przez cały dzień. Kontynuację Di stanowi restauracja Dinette na placu Teatralnym, gdzie przygotowywane jest jeszcze poszerzone menu śniadaniowe. 

Gdzie: Sky Tower

Kiedy: 24 listopada 2019

Facebook: Di Cafe Deli

Di Cafe Deli w mediach i na blogach:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Pin It on Pinterest