Makaroniania Margot Zaporoska

Na ulicy Zaporoskiej, w lokalu po pizzerii Da Grasso i tuż obok popularnego sklepu z piwem Piwnica, otworzył się drugi oddział Makaroniarni Margot. Pierwszy funkcjonuje od ponad dwóch lat na Komandorskiej, zaspokajając głód miejscowych studentów. Początkowo Makaroniarnia specjalizowała się jedynie w makaronach podawanych w kilku odsłonach, charakteryzujących się niskimi cenami. Obecnie w obu miejscach można zjeść również dania obiadowe – zupy, pierogi czy kotlety oraz tarty.

Informacje:

Adres: Zaporoska 39 f

Facebook – Makaroniarnia Margot

Klimat: tani bar

Kuchnia: makarony, kuchnia domowa

Osiedle: Krzyki

2 Comments

  1. Przed uruchomieniem nowej lokalizacji – Makaroniarnia na Komandorskiej była godna polecenia – smacznie, tanio i sympatycznie , natomiast obecnie to ukraińska jadłodajnia : zupy gęste od mąki,dania mięsne pozbawione smaku,makarony niedogotowane a do tego brak dbałości o estetykę i czystość tego miejsca.Nowy lokal też nie zachwyca kuchnią.Wielka szkoda.

  2. świąteczny,kulinarny weekend w Margot nie należał do udanych – odgrzewany żurek lub wodnisty rosół, dziwne dania mięsne jakby przerabiane,spalone naleśniki nie zachęcały do jedzenia – jedynie ziemniaki smakowały świeżo, a to za mało , aby powrócić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Pin It on Pinterest